úterý 15. listopadu 2016

Vodafone připravil vánoční dárek ve formě 10 GB dat pro všechny

Vodafone jako poslední představil svou Vánoční nadílku. A jak jsem již očekával, jedná se o data.
Jak k paušálu tak k předplacené kartě dostanete 10 GB na 2 měsíce. Za mě opět nejlepší dárek. Pokud data nevyužijete, lze je darovat vozíčkářům. Více o darovaných datech naleznete na vodafone.cz/vanoce (v době psaní článku ještě odkaz nefungoval)
A jak tedy dárek rozbalit? Jednoduše spustit aplikaci Můj Vodafone (nová verze s mašlí). Pokud se dárek neobjeví, je potřeba aplikaci ukončit nebo se odhlásit. Po následném spuštění a přihlášení se už objeví. Je možné také aktivovat nebo darovat SMS zprávou ve tvaru VANOCE ZISKAT nebo VANOCE DAROVAT na tel 7700.

 POZOR! Jako měsíc se zde počítá zúčtovací období, či u předplacených karet platnost balíčku. Pokud tedy dárek aktivujete den před koncem zúčtovacího období nebo balíčku, užijete si první poloviny dárku jen jeden den. 

3 komentáře:

 1. U VF jsem data zrušil, mám je jen na primární služební SIM (O2), telefon data na druhé SIM neumí. Ale k tématu - O2 mi minulý týden poslalo SMS, že dostáváme k Vánocům 10GB/měsíc po dobu 3 měsíců. Taky fajn dárek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel jen pro prémiové tarify a nr pro všechny jako Vodafone. Tedy spoustu uživatelů nedostane ani ň. Proto beru nadílku Vodafone jako nejférovější.

   Vymazat
  2. Jasný, to jsem netušil. VF dlouhodobě fandím, soukromé číslo u nich mám od začátku Oskara a skoro vždy plná spokojenost.

   Vymazat