čtvrtek 13. srpna 2015

Babiš se lživé vyjádřil k "mýtům" o EET přes svoji reklamku (ministerstvo financí)

Žijeme v zemi lehce zmanipulovatelných idiotů, kterým ke štěstí stačí kobliha a veřejné lynčování jiné skupiny obyvatelstva. Po přečtení komentářů k vyjádření ministerstva financí o "mýtech", které kolem EET šíří ODS se ani nelze jinak vyjádřit. Ale rád zde některé body rozeberu:

1. Ano poctiví živnostníci účtenky vydávají, ale to neznamená, že s nimi ministr financí Babiš, který proti malým živnostníkům veřejně vystupuje, nechce skoncovat a tak v jeho rétorice se často jeví všichni jako nepoctiví.

2. 5000 má zaplatit počítač, pokladní software a třeba ještě tiskárnu? Ti co nemají v hlavě úplně zatemněno a používají google zjistí, že to zaplatí sotva náklady na tiskárnu a nezapomeňte na to že i ty zbytečné 5000 pro každého jdou z našich peněz stejně tak jako nakonec i často navíc utracené
peníze živnostníků. Bohužel nemůžeme chtít po Babišovi lepší počty když nedokáže pochopit ani to, že podpora spotřeby biopaliv přihrává obchod i pro něj a pro jistotu bude dělat nesvéprávného a lhát.

3. Tento bod se navíc účelově živí na bodu 2. Propracovaná lež, která se v koblížku lehce ztratí.

5. a 6. Papír snese od "odborníků" všechno. Nezbývá nám nic jiného než se "těšit" na reálné dopady.

7. Potřebuje tak stupidní bod ještě vůbec nějaký komentář?

8. Takže jaká je odpověď soudruhů, koukám, že se ji zde taky hravě vyhnuly. Tyto informace takto agregované už začínají mít cenu zlata. Dokonce i takovému Babišovi by při plánování rozvoje svých firem mohli pomoci. Říkáte, že se to stát nemůže? Tak jste asi spadli z Marsu a toto je první článek co čtete. Afér v politice a zneužití moci už tu bylo..

9. Sám jsem o tom psal, tehdy ještě ne s úplnými informacemi. Záleží jak bude systém navržen. Porovnávat ho ale s platbou kartou není moc na místě. V tomto případě bych navrhl bankám podat žalobu za urážku stabilních a bezpečných platebních terminálů.

10. Co sem pletou mobily??? Co s tím má mobil co společného? To jako, že mají všichni podnikatelé vyměnit pokladnu za mobil? Jako, že před mobilními daty internet neexistoval?

Žádné komentáře:

Okomentovat